System video do pozycjonowania

jest modułem rozszerzającym cncgraF Pro

2.992,85 €

  • verfügbar
  • 2 - 3 Wochen Lieferzeit1

Za pomocą tego systemu można zaoszczedzić dużo czasu na ustawianiu maszyny.

 

Nasz system video do pozycjonowania jest dostępny jako plug-in do naszego oprogramowania cncGraF Pro. System jest w pełni kompatybilny z cncGraF Pro. Konfiguracja systemu następuje za pomocą szablona. Ponadto można ustawić odstęp między kamerą a osią Z. Tak więc nie jest konieczna zamiana miedzy kamerą a wrzecionem. Kamera może być zamocowana obok osi Z.

Profesjonalny system video z kamerą przemysłową GigE firmy Basler. System ten służy do prostego dopasowania rysunku do materiału. Poniżej przykład zastosowania w praktyce:

 

Aby wyciąć wydruków wielkoformatowy, trzeba dostosować wydruk idealnie na maszynie. Aby to uzyskać potrzebna często jest wieksza liczba prób. Przeważnie pozostaje niepotrzebnie gruby brzeg.

 

System video do pozycjonowania rysunku rozwiązuje ten problem. Aby to osiągnąć rysunek potrzebuje cztery proste markery. Te markery są wykrywane przez system pozycjonowania i porównywane z rysunkiem. W oparciu o różnicę, rysunek jest następnie obracany, przesuwany i skalowany w razie potrzeby.

Zawartość dostawy

  • Kamera Basler GigE wraz z objektywem i zasilaczem
  • Licencja dla systemu video do pozycjonowania rysunku